İklim Otomotiv, Kale Oto Radyatör Yetkili Bayii

Mimar Sinan Mah.
YEDPA Tic. Mrk. C Cad. 38/2

İKLİM OTOMOTİV B4B

SİPARİŞLERİNİZİ BİR TIKLA BİZLERE İLETİN

Kurulduğu günden itibaren teknoloji ile her zaman iç içe olan firmamız, siparişlerinizi bizlere daha kolay iletmek, aradığınız parçayı daha detaylı olarak inceleyebilmek ve bilinçli olarak ürün satın alma yapabilmeniz için profesyonel bir yatırımla B4B sistemini devreye sokmuştur. Bu bağlamda hem doğru parçayı satın almış olacak, hemde siparişleriniz anında bizlere ulaşacak ve teslimat süremiz doğru planlama ile daha kısa sürelere inecektir. Bu kolaylıklardan anında ücretsiz olarak yararlanabilmek için B4B sistemimizi kullanabilirsiniz.
B4B GİRİŞ YAP

İKLİM OTOMOTİV B4B MODÜLLERİ

Firmamızın sizlere siparişlerinizde kolaylık olması için sunmakta olduğu B4B sistemimizde yer alan modülleri inceleyebilirsiniz.

ARAMA

Genel arama sihirbazı veya katalog arama mantığıyla çalışan modülleri kullanarak aradığınız parçaya anında ulaşabilirsiniz.

OEM ARAMA

Aradığınız parçanın OEM numarasını girerek parçaya ulaşabilir ve dünya genelinde fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

ALDIKLARIM

Daha önce almış olduğunuz tüm ürünleri bu alanda görüntüleyebilir ve tekrardan sepetinize atabilirsiniz.

STOK TAKİP

Takibe aldığınız ürünlerin stok durumlarını kontrol edebilir ve stoğa girmiş ürünleri sepetinize atabilirsiniz.

KAMPANYALAR

Firmamızın düzenlemiş olduğu ve devamlı olarak güncellenen kampanyalara bu alandan ulaşabilir ve ilginizi çeken ürünleri sepetinize atabilirsiniz.

FIRSATLAR

Firmamızın büyük indirim oranları ile sizlere sunmakta olduğu tüm ürünlere bu alandan ulaşarak ilginizi çeken ürünleri sepetinize atabilirsiniz.

SEPET

Bu alanda tüm satın almak istediğiniz ürünleri toplu halde görüntüleyebilir, düzenleyebilir ve siparişinizi oluşturabilirsiniz.

SİPARİŞLER

Daha önce vermiş olduğunuz siparişleri belirleyecek olduğunuz tarih aralığında en ince detayına kadar görüntüleyebilirsiniz.

FİNANS

Finans modülünde geçmişte yapmış olduğunuz ödemeler, mevcutta bekleyen bakiyelerinizin tümünü anlık takip edebilirsiniz.

EKSTRALAR

Ekstralar bölümünde firmamıza ait banka hesapları, kurumsal fatura bilgileri ve irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.