İklim Otomotiv, Kale Oto Radyatör Yetkili Bayii

Mimar Sinan Mah.
YEDPA Tic. Mrk. C Cad. 38/2

HAKKIMIZDA

İKLİM OTOMOTİV

İklim, otomotiv yedek parça sektörüne uzun yıllar hizmet vermiş deneyimli kadrosuyla 2013 yılında otomotiv ve savunma sanayi sektörlerine başta ısıtma ve soğutma sistemleri olmak üzere yedek parça tedariği sağlamak üzere kurulmuştur.

Kısa zamanda kaliteli ürün, mutlu müşteri ve güvenilirlik ilkeleriyle adından söz ettiren firmamız her geçen gün teknolojik yatırım ve ar-ge çalışmalarıyla kendini yenilemeye devam etmektedir. İş ortaklarına her zaman çözüm odaklı hizmet sunarken başta Avrupa ve Ortadoğu olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerine ihraç edilen milli projelerimize dahil olmanın gururuyla kalitesini global piyasalarda da ispatlamıştır..

Savunma sanayideki başarısını otomotiv yedek parça sektörüne taşımak adına 2015 yılında sektörün en köklü üreticisi olan Kale Oto Radyatör A.Ş ile yetkili bayilik anlaşması yaparak ısıtma soğutma sistemlerinde rekabet gücü çok daha yüksek firma haline gelmiştir.

TEDARİKÇİ OLMAK İSTİYORUM!

Firmamızın ürün gruplarına uygun olarak bizlerinde satabileceğine inandığınız ürünler mevcut ise bizlerle iletişime geçebilirsiniz.